Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бивол Индустрии (10485PB) Бела Рециклирани Sweatshirt Крпа Партали - 50 lb. торба

Бивол Индустрии (10485PB) Бела Рециклирани Sweatshirt Крпа Партали - 50 lb. торба

DEN 1898.64
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет Димензии : 21.59 Cm L X 45.212 Cm W X 48.26 См Х Тип На Производ : Авто Додаток.Земја На Потекло : Индија.Објектот Пакет Тежина : 50 Фунти.Рециклиран Бела Sweatshirt Партали сите се бели, памук мешавина, sweatshirt материјал.Идеален за општите чистење, боја spills и расчистување, боење и varnishing, полирање и бришење прашина бришење прашина.

Кон својствата

Производи во категоријата