Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
F Fityle 3 Бои Метална Рамка Бакнеж Затворач за Заклучување се Справи со Лак за DIY Чанта Кеси Занает 30cm - Злато

F Fityle 3 Бои Метална Рамка Бакнеж Затворач за Заклучување се Справи со Лак за DIY Чанта Кеси Занает 30cm -

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

* Гроздобер стил, убава и уникатна. * Сосема нов и висок квалитет. * Метална рамка бакнеж затворач за заклучување се справи со лак. * Голема додатоци за DIY рачно изработени чанта, чанта, рамо, рака вреќа и така натаму. * Исто така одличен подарок за себе, семејството и пријател !.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Метална рамка бакнеж затворач за заклучување се справи со лак - Гроздобер стил, убава и уникатна - одличен додаток за DIY рачно изработени чанта, чанта, рамо, рака вреќа и така натаму. - Исто така одличен подарок за себе, семејството и пријател !Спецификација : - Материјал : Метал - (Вкупно)Големина : Прибл. 30 x 12 cm / 11.8 x 4.72 инчен - (Рачка)Големина : Прибл. 13.6 x 8.6 cm / 5.35 x 3.38 inch Package Вклучува : 1 Парче Чанта Рамка со некои screws Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Производи во категоријата