Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
к-занает BG15 125cm Чанта Метални Синџир Рака Замена на Злато Crossbody Рамо, Рака Чанта

к-занает BG15 125cm Чанта Метални Синџир Рака Замена на Злато Crossbody Рамо, Рака Чанта

DEN 431.76
 

Производот е достапен
Достапност

Изработени од Метал.Чанта Синџир.Направени во Кореја.Овој едноставен и елегантен злато-тон, крос-тело синџир е толку корисно да брзо се земе вашата чанта.Лесно-на, лесно-оф clasps.Направени од к-занает.Ширина 11.2 mm(7/16"), Должина 125cm(50"), Приближно 208g.

Кон својствата

Производи во категоријата