Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bonarty 30cm Метал Чанта Чанта Справи со Монети, Торби Бакнеж Затворач Заклучување Рамка рачно изработени Занаетчиски - Злато

Bonarty 30cm Метал Чанта Чанта Справи со Монети, Торби Бакнеж Затворач Заклучување Рамка рачно изработени Занаетчиски

DEN 1284.00
 

Производот е достапен
Достапност

Голем додатоци за DIY рачно изработени чанта, чанта, рамо, рака вреќа и така натаму.Гроздобер стил, убава и уникатна.Исто така одличен подарок за себе, семејството и пријател !.Метална рамка бакнеж затворач за заклучување се справи со лак.Сосема нов и висок квалитет.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Метална рамка бакнеж затворач за заклучување се справи со лак - Гроздобер стил, убава и уникатна - одличен додаток за DIY рачно изработени чанта, чанта, рамо, рака вреќа и така натаму. - Исто така одличен подарок за себе, семејството и пријател !Спецификација : - Материјал : Метал - (Вкупно)Големина : Прибл. 30 x 12 cm / 11.8 x 4.72 инчен - (Рачка)Големина : Прибл. 13.6 x 8.6 cm / 5.35 x 3.38 inch Package Вклучува : 1 Парче Чанта Рамка со некои screws Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Производи во категоријата