Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Рамо, Рака Crossbody Торба Рака-Замена Faux Кожа Замена Рака За Чанта Чанта Занитвам Портокал Сива

Рамо, Рака Crossbody Торба Рака-Замена Faux Кожа Замена Рака За Чанта Чанта Занитвам Портокал Сива

DEN 431.76
 

Производот е достапен
Достапност

♦Материјал -Изработени од мек и флексибилен faux кожа,трајни clasps hardwares имаат голема имајќи способност. ♦Димензија -Синџир должина е околу 90 CM (35 инчи) вклучува clasps;Ширина е за 4 CM (1.57 инчен);0.1 кг 0.2 (lb) тежина. ♦Употреба -Одлична замена за врвка за DIY торба,чанта,shoudler торба,cluthes,crossbody торба,чанта и слично или да ги красат торба. ♦Боја -7 Бои се на располагање, рака има три бои од метални clasps за избор,злато clasps,сребро clasps,gunblack clasps,кој може да одговара со вашата чанта. ♦Изработка -Здрав крои и фирма ремени,без да се изгубат конците или невешт шевовите;На цврсти метални токи се лесно да го закачите на вашата чанта и се даде модерен изглед.Спојката Чанта Чанта Замена Справи со Рамо Рамен Faux Кожа Замена Рака Спецификации •-се Справува со Должина : 90 CM(35 Инчи) вклучува clasps •-Рака Ширина : 4 CM (1.57 инчи) •Боја : 7 бои на располагање •-Материјал : Изработени од мек и флексибилен faux кожа,трајни clasps хардвер •-Шема : Занитвам серија •-Clasps : Злато clasps,Сребро clasps,Gunblack clasps за избор на Дополнителни Одлична замена рачка за DIY торба,чанта,shoudler торба,cluthes,ташна и слично или да ги красат торба Здрав крои и фирма ремени,без да се изгубат конците или невешт шевовите;На цврсти метални токи се лесно да го закачите на вашата чанта и се даде модерен изглед Забелешка Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings Постои 0.1"-1" разликата според упатство за мерење ве Молиме овозможи мирисот во текот на пакување и испорака,но тоа ќе биде исчезна во неколку дена воздухот од цената е за една рака,чанта во слика за прикажување само на Предлог -Проверка на мерењето пред да ја купите По-Продажба Почитувани клиенти,ние сме секогаш тука да ве поддржиме.Било какви прашања или проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ве молиме да ни веруваат дека се нашата голема клиентите, ние никогаш нема да најдете било изговор за да се направи вашиот чувствуваат разочарани.

Кон својствата

Производи во категоријата