Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Керамички Олеснување Тиква Шеќер Сад Страна се Насликани Леќата Тенџере со Капак Лажица

Керамички Олеснување Тиква Шеќер Сад Страна се Насликани Леќата Тенџере со Капак Лажица

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Висок отпуштен керамички.(Храна безбедно).Тиква Големина : 4.5x4 инчи.Олеснување занает, рака-насликани, прекрасна фестивал декорација.погоден за микробранови печки.Пакување количина : 1pcs сад + 1pcs лажица.Керамички Олеснување Тиква Шеќер Сад Страна се Насликани Леќата Тенџере со Капак Лажица.

Кон својствата

Производи во категоријата