Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
RockTrend Едноставно Чиста Боја Керамички Зачин Тегла Леќата Кутија Condiment Тенџере Шеќерот Сад со Бамбус Капак и Лажица

RockTrend Едноставно Чиста Боја Керамички Зачин Тегла Леќата Кутија Condiment Тенџере Шеќерот Сад со Бамбус

DEN 215.76
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : 3.1 x 3.1 x 3.1 инчи.Капацитет : околу 8 мл.Материјал : Висок-отпуштен керамички, безбедност на храна.Глазура мазна, лесен за чистење.Садот со мал исечок на капакот може да се смести во мала лажица, поделба дизајн на капакот и кутија, повеќе лесен за употреба.Совршен за да им служи на шеќер, сол, бибер и зачини, итн.Погоден за сите видови на сцени - Дома, Хотел, Кафе, Бифе, Забава, итн.Додадете еден допир на елеганција до вашата маса со овој порцелански шеќер сад и појавување на лажица.Исто така погоден како housewarming подарок.Rock Trend Едноставно Чиста Боја Керамички Зачин Тегла Леќата Кутија Condiment Тенџере Шеќерот Сад со Бамбус Капак и Лажица.

Кон својствата

Производи во категоријата