Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Youngever 22 оз Бистри Јасно Пластика Tumblers, Пластични Чаши за Пиење, Обновливи Пластични Чаши, Нераскинливо Очила, Сет од 6

Youngever 22 оз Бистри Јасно Пластика Tumblers, Пластични Чаши за Пиење, Обновливи Пластични Чаши, Нераскинливо

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Голем Бистри Tumblers : Сет од 6, 22 унца Нераскинливо пластични чаши за пиење.СТАКЛО АЛТЕРНАТИВА : Овие прекрасно дизајнирани и полиран tumblers изгледаат и се чувствуваат како стакло, при додавање на стилски класичен допир на вашата маса амбиент.Тие се одлични алтернативи за очила.БЕЗБЕДНО и ЗДРАВ : Микробранова Безбедно, Замрзнувач Безбедно, се Скрши Отпорен Материјал.НЕМА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ.БЕЗ ОЛОВО.НЕ BPA.ОДЛИЧНО ЗА : Голема Бар-опрема за Надворешна Коктел Забави, Кафуле, Ресторан, Авто-сервис области, Забава, Децата, Дома, Настан, Патио, покрај базенот, Пикник, и други надворешна употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата