Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
[40 Групи - 12 мл.] Изолирани Текстура Двоен Ѕид Хартија Топло Кафе Чаши Со Капаци, Браун

[40 Групи - 12 мл.] Изолирани Текстура Двоен Ѕид Хартија Топло Кафе Чаши Со Капаци, Браун

DEN 695.76
 

Производот е достапен
Достапност

14 пакет 12 мл.Браун Текстура хартија топли чаши за што служи топло кафе, чај, топло чоколадо, и други топли пијалаци.Течење Доказ и Издржливи Двоен Ѕид Хартиените Чаши валани rim е за цврстина и сила за да се спречат несакани spills.На обложени полиетилен поставата го прави овој течење отпорни на хартија, чаши дека нема да се слаба или влажен.PBA Слободно -Овие Хартиените чаши се Одлична Алтернатива за пластични чаши. & за да се Заштити нашата планета.Вклучува Поп на Капаци за да се задржи Вашиот Dring Жешка!!!.Одлична За употреба Дома или во канцеларија, се Идеални за да се оди на нарачки,онлајн нарачки, кафулиња, Храна камиони и други типови на Топли Пијалаци Служба, исто Така, Одлично за Супи.Plasticpro Браун Двоен Ѕид Текстура Топли чаши се одлична За Пиење Кафе, Чај, Какао, Топло какао, Choclate млеко, или било која друга Жешка (или на ладно : )ing или пијалаци.

Кон својствата

Производи во категоријата