Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
[100 Пак] 20Oz Јасно за Еднократна употреба Пластични Чаши - Со Рамен капаци МИЛЕНИЧЕ Пластични Чаши за Iced Кафе Ладни Пијалоци Млеко Меур Чај Пијалак Ладно Партија Пиењ?

[100 Пак] 20Oz Јасно за Еднократна употреба Пластични Чаши - Со Рамен капаци МИЛЕНИЧЕ Пластични Чаши за Iced

DEN 791.76
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува : 100 пакет 20 унца јасно пластика ПЕТ чаши & 100 рамен капаци.Одлично за млечни, iced чај, кафе, лапавица, пијалаци, сок, сок, пиво,итн.Издржливи Квалитет : 100% храната на безбедни, BPA free.Јасно пластични чаши се направени со издржлива пластика, оваа пластична чаша е попуштат-отпорни, па може да се самоуверено им служи на сите видови на пијалоци.Елегантен Изглед : пластични чаши со рамен капаци се убави класичен јасна боја.Совршен фитинг херметички капаци со слама слот за најдобар пиење чувство.Повеќе намени : Совршен користите за сите видови на ладни пијалоци како што се iced кафе, iced чај, сокови, коктели, пијалаци, Frappuccino, тресе, меур чаеви, итн. 100% гаранција Ние се чувствуваат сигурни дека ќе љубов нашата пластични чаши со капаци,ако има нешто што ве прави незадоволни со, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Вклучува : 100 пакет 20 унца јасно пластика ПЕТ чаши & 100 рамен капаци.Одлично за млечни, iced чај, кафе, лапавица, пијалаци, сок, сок, пиво,итн.

Кон својствата

Производи во категоријата