Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Baxendale Iced Кафе Ракав за Ладно Пијат Чаши - 3 Pack Neoprene Iced Кафе Ракав Купот на Ракавите за Ладни Пијалоци, Обновливи Компатибилен со Старбакс Dunkin, 4mm-Дебела (3 PK S/M/L, Среќна Љ

Baxendale Iced Кафе Ракав за Ладно Пијат Чаши - 3 Pack Neoprene Iced Кафе Ракав Купот на Ракавите за Ладни Пијалоци,

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Едноставно измијте ги со топла вода и да се исуши.Овие пијалаци ракавите се супер лесно да се грижи за.Компатибилен со Гранде, Venti и Trenta, "Старбакс", Dunkin Крофни, Mc Donalds и други популарни брендови кафе големини.Тоа е совршен додаток за да се задржи ледено кафе, мраз чај, лимонада, сок, вода, и сите други пијат што сакаат студено и вкусно.Овие првенство ракави ракав се обновливи, па можете да го одржите вашиот ладни пијалаци разладени и животната средина среќни и здрави.Без разлика каде животот ве води, нашите пијат ракав ќе ви овозможи да уживате во вашата омилена iced пијалок без да се грижиш за тоа колку брзо тоа е топење!Уживајте во вашиот пијалок без да се грижиш за автомобил чаша носителот баричките, табела ѕвони, или влажни, лизгава раце.Издржливи, Еко-пријателски, Перат и Еднократно Кафе Ракав - се Каже збогум на непотребното фрли-далеку хартија првенство ракави, со нашите стилски и обновливи кафе sock.Премиум iced кафе чорапи со не се лизга на зафат и удобно се чувствуваат - мора да имаат ледено кафе прибор за секоја кафе љубовник.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ 3 пакување од ракав пијат sleeves Sizes мали, средни и големи Доаѓа во неколку прекрасни и уникатни стилови на Дебел материјал со висок квалитет stitching Kids, тинејџерите и возрасните ќе ги сакам НАШИТЕ ВЕТУВАЊА Baxendale и Ко е посветена на квалитетот на нашите производи и да нуди најдобри услуги на клиентите е можно.Флексибилни Sleeve кој се Протега за да ги Собере Различни Чаши, Шишиња, и Tumblers - Нашите заострените дизајн се вклопува во различни чаши и шишиња со вода.

Кон својствата

Производи во категоријата