Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MYJIE 100 Пакет 20 Мл Јасно Пластични Чаши Со Капаци,за Еднократна употреба МИЛЕНИЧЕ Пластични Чаши Со Купола Капаци за Iced Кафе,Ладни Пијалоци,Млеко,Меур Чај,Ладно Парти

MYJIE 100 Пакет 20 Мл Јасно Пластични Чаши Со Капаци,за Еднократна употреба МИЛЕНИЧЕ Пластични Чаши Со Купола

DEN 791.76
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува : 100 set - 100 20 унца јасно пластични чаши & 100 купола капаци.Одлично за млечни, iced чај, кафе, лапавица, пијалаци, сок, сок, пиво,итн.Издржливи Квалитет на : ПЕТ Material100% храната на безбедни, BPA free.Јасно пластични чаши се направени со издржлива пластика, оваа пластична чаша е попуштат-отпорни, па може да се самоуверено им служи на сите видови на пијалоци.Елегантен Изглед : пластични чаши со купола капаци се убави класичен јасна боја.Совршен фитинг херметички капаци со слама слот за најдобар пиење чувство.Совршен користите за сите видови на ладни пијалоци како што се iced кафе, iced чај, сокови, коктели, пијалаци, Frappuccino, тресе, меур чаеви, итн. 100% гаранција Ние се чувствуваат сигурни дека ќе љубов нашата пластични чаши со капаци,ако има нешто што ве прави незадоволни со, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Вклучува : 100 set - 100 20 унца МИЛЕНИЧЕ јасно пластични чаши & 100 купола капаци.Одлично за млечни, iced чај, кафе, лапавица, пијалаци, сок, сок, пиво,итн.

Кон својствата

Производи во категоријата