Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Унца Расположливиот Десерт Чаши, 100 Мини Мезе Чаши - Цвет Форма, Служи Sundaes, Примероци, или Грицки, Црна Пластика Мини сладолед Чинии, За Партиите или Грижеа Настани -

2 Унца Расположливиот Десерт Чаши, 100 Мини Мезе Чаши - Цвет Форма, Служи Sundaes, Примероци, или Грицки, Црна

DEN 848.64
 

Производот е достапен
Достапност

МИНИ СТИЛСКИ : Овие мини дегустација чинии се флорални облик единствен разговор стартер а носат жив мајсторство на секоја маса.МИНИ РАЗНОВРСНА : Идеален за доделување поставен малку каснувања и hors d'oeuvres во партии, се грижеа настани, свадба приеми, и други функции.МИНИ ФУНКЦИОНАЛНА : Идеален за доделување мали мезиња, ракчиња, и десерти.ПРИРОДАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ : Направен од премиум рециклираат пластика.ПРОДАВААТ НА ГОЛЕМО : Овие мини црни пластични дегустација чинии се испраќаат во 100 смета кутија.Овие цветни во облик на мини пластични чаши се шик и шармантна прилог на било грижеа настан, ресторан, или било каде мини залак големина мезиња и hors d'oeuvres се сервира.Направен да им служи на примероци од овошје, ракчиња, и други залак големина цена, овие црни флорални пластични чаши се стилски и мини алтернатива за традиционалните, конвенционално дизајниран и големина пластични dinnerware.Изработени од висококвалитетна пластика се рециклира, тие се издржливи, здрав и сигурен.Овие 2-оз мини пластични дегустација чинии се одржи на 2 унци и се испраќаат во рефус во 100 смета кутија.Производ Specifications Product Материјал : Plastic Product Боја : Black Pack Големина : 100 count Product Димензии : 2.3"L x 1.5"W x 1.3"HProduct Капацитет : 2.0 ounces Product SKU : RWP0025 B.

Кон својствата

Производи во категоријата