Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
XIAOQIAO Дрвени Детето Стои Кула Деца Чекор Столче со 2 Чекори Висина Прилагодливи Деца Кујна Чекор Столче, за Дневна Соба, Кујна

XIAOQIAO Дрвени Детето Стои Кула Деца Чекор Столче со 2 Чекори Висина Прилагодливи Деца Кујна Чекор Столче,

DEN 1754.40
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен раст : Дрвени чекор столче за дете се направи децата еден чекор поблиску кон независност.Им помогнат на младите деца постепено да стане независно, како што преминот од тоалет обука за миење раце и четкање на забите во мијалникот.Прилагодлива висина : висината на скала кула може да се прилагоди од страна на партер 2 и вертикална кула им овозможува на сите деца да го најде вистинскиот висина за да се помогне во кујната!.Здрав згради : Внимателно конструирани за безбедно поддршка на децата во тешко да се постигне места.Исклучителна изработка : Користење на високо-квалитетни гума, дрво, сите страни се заоблени, поудобно да го допрам; погодна за спалната соба, кујна, дневна соба или бања.Широк спектар на употреба : Нашите чекор столици се погодни за висината на шалтери, како што тоне и садопери.Од моментот кога бебето може да застане, тој е нестрплив да се доживее светот околу него со сите негови 5 сетила.Тоа е време да се подготват чекор столче за бебе да ги реализираат сите бебето е соништа и да ги прошират нивниот свет и креативност.Овој стилски стои кујна кула е направен од гума, дрво и е многу безбедна и трајни производи за вашите деца!Висина на скала кула е прилагодена со 2 брзини, и секој пат кога растот промени, соодветна висина може да се најде на натпреварот.Спецификација : Име : Дете стои кула Материјали : Дрво Бои : Како што е прикажано Големина на : 42 * 40 * 87 cm Ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.

Кон својствата

Name:
Kid standing tower
Material:
Wood
Color:
As shown
Size:
42 * 40 * 87 cm
If you have any problem with your purchase, please kindly email us, and we will try our best to serve you. :

Производи во категоријата