Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бел Памук Картички 21-от Роденден Мала Албум Сјајот Топката и Чевли

Бел Памук Картички 21-от Роденден Мала Албум Сјајот Топката и Чевли

DEN 565.20
 

Производот е достапен
Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Прекрасни рачно изработени 21-от Роденден Сјајот Топката & Чевли фото албум.Презентирани во бела подарок кутија со јасна perspex капак.Вклучува 16 џебови да се одржи до 32 фотографии.Рака заврши со прекрасни diamantes и пенливи сјај (треба да проверите, доколку е применливо).Совршен подарок за вашиот посебен повод.

Кон својствата

Производи во категоријата