Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Половина Рамка - Сина Светлина Блокирање Читање Очила Со TR90 Рамка За Жени И Мажи

Половина Рамка - Сина Светлина Блокирање Читање Очила Со TR90 Рамка За Жени И Мажи

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пати затворање.Композитни рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 2.12 инчи.Половина Рамка И Композитни рамка.Анти-рефлективен леќа,Не-поларизирани.UV400 Леќи И Сина Светлина Блокатор : Ослободување на око замор, сува и визија паѓа.Удобно Да се Носат : TR90 најлон рамка материјал за издржливост и удобно долгорочни носат.Намалување на напрегање на очите - Уживајте во вашиот дигитален пат, Не се грижи за око замор, заматен вид и главоболка.

Кон својствата

Производи во категоријата