Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BFOCO 4 Пара Прекумерно Читање Очила Круг Читатели за Жените Читање

BFOCO 4 Пара Прекумерно Читање Очила Круг Читатели за Жените Читање

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да го користите за себе или да го купите за вашите пријатели како подарок.Леќа ширина : 52 милиметри.Грижа инструкции : Употреба на било детергент или леќа чистење материјал ќе се влоши леќа.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.МЕРЕЊЕ НА ГОЛЕМИНА : Рамка висина : 48mm 1 7/8",Мост (DBL) : 13mm 1/2",Ширина на челото рамка : 138mm 5 7/16",Леќа Висина : 44mm 1 3/4",Леќа Ширина : 52mm 2 1/16",Храмот Должина : 135mm 5 5/16".

Кон својствата

Производи во категоријата