Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Готски Мо Ретро Мачка Очи Пластични Читање Очила

Женска Готски Мо Ретро Мачка Очи Пластични Читање Очила

DEN 431.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пластична рамка.Пластични леќи.не-поларизирани.Леќа ширина : 51 милиметри. 5 7/16" (139mm) x 1 9/16" (41mm). 5 7/16" (139mm) x 1 9/16" (41mm).Премиум Поликарбонат Леќи.Зголемена читање леќи.Плати за Квалитет и Стил, а Не и за Бренд Име!.Жените мо густа пластика мачка очи готски моден дизајнер ретро шик magnifing читање очила. (re4546cl).

Кон својствата

Производи во категоријата