Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Peepers од PeeperSpecs Жените Центарот на вниманието, Сонцето Преголеми очила за сонце, Црно-Читање, 51 + 2.5

Peepers од PeeperSpecs Жените Центарот на вниманието, Сонцето Преголеми очила за сонце, Црно-Читање, 51 + 2.5

DEN 542.64
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Поликарбонат рамка.Акрилни леќа.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 51 милиметри.Леќа висина : 55 милиметри.Мост : 20 милиметри.Рака : 145 милиметри.Пролет шарки за вашата удобност.УВ 400 заштита.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вашиот омилен преголеми рамка е сега на располагање како читање " очила со!овој смел преголеми изглед, обиде со убава тркалезна форма, дава изјава.Достапни во пет убави бои : бери, црна, сива желка, морнарица и желка.

Кон својствата

Производи во категоријата