Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Софија Vergara x Згрижување на Грант Жените Софија Читање Очила Мачка Очи, Црвени Леопард, 56 mm + 2.25

Софија Vergara x Згрижување на Грант Жените Софија Читање Очила Мачка Очи, Црвени Леопард, 56 mm + 2.25

DEN 533.52
 

Производот е достапен
Достапност

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана. 100% UVA/UVB заштита слој.Леќа ширина : 56 милиметри.Мост : 18 милиметри.Рака : 146 милиметри.ЦЕЛОСНА ЗГОЛЕМУВАЊЕ ЛЕЌИ : целиот јасно леќа карактеристики на зголемување на вашиот избор за максимална јасност.ПРОЛЕТ ЗГЛОБ : Трајни пролет шарки се обезбеди удобно се вклопуваат за сите-ден носи.УВ ЗАШТИТА : Леќи блок 100% од УВА-UVB зраци супериорен око за заштита (УВ 400).ПОЧЕТОК/ВЛИЈАНИЕ ОТПОРНИ на ЛЕЌИ : Карактеристики леќи со гребење и отпорност на облоги за поголема трајност и заштита.СЛУЧАЈОТ се ВКЛУЧЕНИ : Леопард печати тешко школка случај и лесен за чистење со крпа за лесен за складирање и заштита.Сјајна црвена и црна леопард печатење на пластични со транспарентна внатрешни работи е потенцирана од страна на gleaming silvertone метал веѓата акценти во овие standout Софија Vergara x Згрижување на Грант жените читање очила.Кул кат-око рамка карактеристики нула - и влијание-отпорни целосна зголемување јасна перспектива за максимална јасност и УВ заштита кога се изложени на сончева светлина, додека леопард печати тешко школка случај со логото внатрешни работи и ткаенина за чистење ќе ги заштити вашите читатели во стил.

Кон својствата

Производи во категоријата