Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kokobin 4 пакет Прекумерно Мачка Очи Читање Очила за жените,Сина Светлина Блокирање на Пролет Зглоб

Kokobin 4 пакет Прекумерно Мачка Очи Читање Очила за жените,Сина Светлина Блокирање на Пролет Зглоб

DEN 407.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пластична рамка.TAC леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 145 милиметри.Стил на дизајн : домот мачка очила дизајн на рамка, лесни рамки и пролет шарки храмови.Материјал : HD смола леќа, висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, со висока затегнувачка цврстина, висока температура отпор, пламен retardant, antistatic и други карактеристики.Погоден за мода читатели на книги, списанија, весници, компјутери и други екран видови.Уживајте во читањето повторно : Ако сакате да го прочитате или поминуваат многу време за анализирање на текст на работа или училиште, но вашиот вид е намалена, нашите читање очила ќе ви помогне да уживате во овие активности се повторно. На 90-ден гаранција за парите назад.Имате никаков ризик да се обиде!Ние сме посветени на обезбедување на високо-квалитетни очила.Ако нашите производи кои не ги исполнуваат или надминуваат вашите очекувања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се реши проблемот што е можно поскоро.Ko Ko Bin читање очила.Ние сме посветени на презентирање ќе најубавите визија.Можеби ние не сме перфектни, но ние се извршуваат подобро. -Користење на high-definition смола леќа, high-definition визија, точни степени. - Анти-Blu-ray high-definition леќи за да се ублажи око замор. -Користење на TR90 ултра-лесни материјали, тоа е мека и светлина, и тоа нема чувство за носење. - Реши "очи" проблем на родителите читање тешкотии, замор на очите, болка и солзи.Стилови на очила се избрани, ние нудиме квалитет како што мислите, изгледот е како што е прикажано на сликата.

Кон својствата

Производи во категоријата