Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
21CM .3940 К. Г. ХСС Chucking Reamer .309 месо тело 6 Flute 1 3/4 LOC 7 OAL - JH1709LVR

21CM .3940 К. Г. ХСС Chucking Reamer .309 месо тело 6 Flute 1 3/4 LOC 7 OAL - JH1709LVR

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEWCUTTING ДИЈАМЕТАР : .3940"21-ВИ ВЕК MANUFACTURINGSHANK ДИЈАМЕТАР / ГОЛЕМИНА : .309"ДОЛЖИНА НА CUT & вкупна ДОЛЖИНА : 1 3/4" LOC7" OALMANUFACTURER / БРЕНД : 21 CMTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB-СИ-5-2-1.

Кон својствата

Производи во категоријата