Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
.5960 К. Г. ХСС Карбид Падна Chucking Reamer 7/16 месо тело 6 Flute 2 LOC 8 OAL - JH1714LVR

.5960 К. Г. ХСС Карбид Падна Chucking Reamer 7/16 месо тело 6 Flute 2 LOC 8 OAL - JH1714LVR

DEN 2071.20
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCUTTING ДИЈАМЕТАР : .5960"СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР МЕРКИ ТОЧНО ВО .5960", СЕПАК ОВА Е СЕ НАВЕДЕНИ КАКО се КОРИСТИ ЗА ПОТЕНЦИЈАЛНО МОДИФИЦИРАНИ ФЛЕЈТА.ВИДЕТЕ СЛИКИ.МЕСО ТЕЛО СО ДИЈАМЕТАР / ГОЛЕМИНА : 7/16"ДОЛЖИНА НА CUT & ВКУПНА ДОЛЖИНА : 2" LOC8" OALMANUFACTURER / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB-СИ-3-2-7.

Кон својствата

Производи во категоријата