Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јенки .5635 К. Г. ХСС Chucking Reamer .433 месо тело 8 Flute 2 LOC 8 OAL - JH1713LVR

Јенки .5635 К. Г. ХСС Chucking Reamer .433 месо тело 8 Flute 2 LOC 8 OAL - JH1713LVR

DEN 1524.00
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEWCUTTING ДИЈАМЕТАР : .5635"месо тело со ДИЈАМЕТАР Е ЗА .433" ИЛИ 11 MMSHANK ДИЈАМЕТАР / ГОЛЕМИНА : .433"ДОЛЖИНА НА CUT & вкупна ДОЛЖИНА : 2" LOC8" OALMANUFACTURER / БРЕНД : YANKEETHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB-СИ-3-2-7.

Кон својствата

Производи во категоријата