Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Супер САД .4989 К. Г. ХСС Карбид Падна Chucking Reamer 7/16 месо тело 6 Flute - JH1711LVR

Супер САД .4989 К. Г. ХСС Карбид Падна Chucking Reamer 7/16 месо тело 6 Flute - JH1711LVR

DEN 573.60
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCUTTING ДИЈАМЕТАР : .4989"1/2" (.500") UNDERSIZESHANK ДИЈАМЕТАР / ГОЛЕМИНА : 7/16"ДОЛЖИНА НА CUT & вкупна ДОЛЖИНА : 2" LOC8" OALMANUFACTURER / БРЕНД : СУПЕР USATHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB-СИ-5-2-1.

Кон својствата

Производи во категоријата