Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јенки .7495 К. Г. ХСС Chucking Reamer 5/8 месо тело 8 Flute 2 1/2 LOC 9 1/2 OAL - JH1715LVR

Јенки .7495 К. Г. ХСС Chucking Reamer 5/8 месо тело 8 Flute 2 1/2 LOC 9 1/2 OAL - JH1715LVR

DEN 2352.00
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCUTTING ДИЈАМЕТАР : .7495"НА месо тело ПОКАЖУВА ЗНАЦИ НА СЕ КОРИСТИ, МЕЃУТОА, СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР & ФЛЕЈТА се ИЗМЕРИ ПРЕЦИЗНО И се ЧУВСТВУВААТ МНОГУ ОСТРИ.МЕСО ТЕЛО СО ДИЈАМЕТАР / ГОЛЕМИНА : 5/8"ДОЛЖИНА НА CUT & ВКУПНА ДОЛЖИНА : 2 1/2" LOC9 1/2" OALMANUFACTURER / БРЕНД : YANKEETHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB-СИ-3-2-7.

Кон својствата

Производи во категоријата