Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кливленд 1 К. Г. ХСС Chucking Reamer месо тело 10 Flute 5 1/2 LOC 11 OAL 1.0 - JH1718LVR

Кливленд 1 К. Г. ХСС Chucking Reamer месо тело 10 Flute 5 1/2 LOC 11 OAL 1.0 - JH1718LVR

DEN 984.00
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCUTTING ДИЈАМЕТАР : 1"НА МЕСО ТЕЛО ПОКАЖУВА ЗНАЦИ НА УПОТРЕБА.СЕПАК, ФЛЕЈТА СЕ УШТЕ СЕ МНОГУ ОСТРИ И МЕРКА ACCURATELYSHANK ДИЈАМЕТАР / ДИМЕНЗИИ : ДОЛЖИНА НА CUT & ВКУПНА ДОЛЖИНА : 5 1/2" LOC11" OALMANUFACTURER / БРЕНД : CLEVELANDTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB-СИ-3-2-7.

Кон својствата

Производи во категоријата