Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
МНОГУ од 4 1/2 & 9/16 К. Г. ХСС Карбид Падна Проширување Reamer За .437 месо тело - JH1272BMIN

МНОГУ од 4 1/2 & 9/16 К. Г. ХСС Карбид Падна Проширување Reamer За .437 месо тело - JH1272BMIN

DEN 804.00
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCUTTING ДИЈАМЕТАР : 1/2 & 9/16"месо тело со ДИЈАМЕТАР / ГОЛЕМИНА : ЗА .437"ДОЛЖИНА НА CUT & вкупна ДОЛЖИНА : 1 1/4" LOC8" OALMANUFACTURER / БРЕНД : БЕЗЦЕННИТЕ CLEVELANDTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB-СИ-1-4-1.

Кон својствата

Производи во категоријата