Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KOOLREAM 5/8 К. Г. ХСС Карбид Падна COOLANT Преку Reamer 9/16 месо тело 6 FL .625 - JH1717LVR

KOOLREAM 5/8 К. Г. ХСС Карбид Падна COOLANT Преку Reamer 9/16 месо тело 6 FL .625 - JH1717LVR

DEN 1322.40
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCUTTING ДИЈАМЕТАР : 5/8"НА МЕСО ТЕЛО СЕ ЧИСТИ, И ДА СЕ ПОЈАВИ НОВ.СЕПАК, ФЛЕЈТА СЕ ПОЈАВИ ДА ИМААТ НУЛА ОЗНАЧУВА ДЕКА СЕ НАПРАВИ АЛАТКА ИЗГЛЕДА КОРИСТИ.СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР НЕ СЕ ИЗМЕРИ ПРЕЦИЗНО.МЕСО ТЕЛО СО ДИЈАМЕТАР / ГОЛЕМИНА : 9/16"ДОЛЖИНА НА CUT & ВКУПНА ДОЛЖИНА : 2 1/4" LOC9" OALMANUFACTURER / БРЕНД : KOOLREAMTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB-СИ-3-2-7.

Кон својствата

Производи во категоријата