Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ханибал Околу 1 1/16 К. Г. ХСС Карбид Падна Reamer месо тело Спирала 8 FL 1.0625 - MS4564LVR

Ханибал Околу 1 1/16 К. Г. ХСС Карбид Падна Reamer месо тело Спирала 8 FL 1.0625 - MS4564LVR

DEN 1586.40
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCUTTING ДИЈАМЕТАР : ЗА 1 1/16 SHANK ДИЈАМЕТАР / ГОЛЕМИНА : 7/8 LENGTH НА CUT & ВКУПНА ДОЛЖИНА : 2 3/4 LOC10 1/2 OALMANUFACTURER / БРЕНД : ХАНИБАЛ CARBIDETHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB4-1-11-11.

Кон својствата

Производи во категоријата