Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wiss WC5L 5-Сечилото 1-5/8-Инчен Длабочина - HVAC Crimper

Wiss WC5L 5-Сечилото 1-5/8-Инчен Длабочина - HVAC Crimper

DEN 1131.84
 

Производот е достапен
Достапност

За Crimping Тркалезна Метална Цевка За Да Се Создаде Машко Ставањето Крај.Crimps Потешки-Мерач Цевка До 22-Мерач Поцинкуван Челик.Оптимално Се Справи Со Распон За Максимална Моќ И Удобен Работен Опсег.Не Се Лизга Перница Костец За Супериорна Удобност И Контрола.Опис На Производот Грлото Длабочина : 1 5/8 Инчи Должина (Инчи) (Во) : 10-Инчен.Од Производителот Wiss 5-Сечилото Crimper, 1-5/8-Инчен Длабочина-HVAC.

Кон својствата

Производи во категоријата