Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Томас & Betts TBM45S Crimping Алатка со Shure Удел Механизам за 8 преку 2 Бакар и преку 10 6 Алуминиум Гкл

Томас & Betts TBM45S Crimping Алатка со Shure Удел Механизам за 8 преку 2 Бакар и преку 10 6 Алуминиум Гкл

DEN 5453.76
 

Производот е достапен
Достапност

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Shure Акциите за ослободување на менувачот.Ротирачки умре тркала.Боја кодирани Умре гнезда.Опремен со crimp им помогне на нога.Томас и Betts TBM45 S е механичка компресија crimping алатка која crimps широк спектар на 8 2 за бакар гкл и 10 до 6 за алуминиум гкл.На Shure Удел механизам кој обезбедува правилно завршена crimp секое време.Бојата обложени умре тркала ротира во позиција за соодветна умира гнездо при создавање на дијамант стил crimp.На преоптоварен мек зафат форми на било страна удобно создавање малку да се знае лизга при создавање на crimp.Од 1930, Томас и Betts е набавка на алатки, умира и конектори.Денес со повеќе од 75 години искуство во tools, умира и конектори, Томас и Betts уште поставува стандард за иновација, квалитет и перформанси за апликација инструментално.Се потпираат на Томас и Betts за труд заштеда карактеристики, корисникот удобност и практичност, подолг сервисен живот и вонредни вредност.

Кон својствата

Производи во категоријата