Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
IWISS Кабел Повлечи Crimping Алатка за Тешки Жица Гкл,Батерија Терминал,Бакар Гкл AWG 8-1/0

IWISS Кабел Повлечи Crimping Алатка за Тешки Жица Гкл,Батерија Терминал,Бакар Гкл AWG 8-1/0

DEN 615.84
 

Производот е достапен
Достапност

【Производ надградба】НОВА " HX-50 BI "со 6 умира во AWG : 8,6,4,2,1,1/0,НЕ ВО МЕТРИЧКИ. 【Прецизни умира】Хексагонална ротирачки умира се обработуваат со Жица EDM Сечење, повеќе точни од нормално кастинг умира. 【Удобен операција】Удобен зафат со antislip површината спасува сила и го подобрува корисничкото искуство. 【Цврста конструкција】Направен од висок квалитет на јаглероден челик кој може да понуди долг животен век. 【Versatilel】Compatiable со бакар&алуминиумски кабел повлечи,не-заварување и стандардни електрични конекција.

Кон својствата

Производи во категоријата