Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Амазон Основите Crimping Алатка со Машина

Амазон Основите Crimping Алатка со Машина

DEN 553.92
 

Производот е достапен
Достапност

Crimping алатка со машина за автомобилската или електрични работа, handcrafting накит, и повеќе.Ефикасно парчиња и crimps 10-22 AWG жица; crimps изолирани и не-изолирани solderless connections и терминали.Направени од високо-квалитет легиран челик што е фалсификувани со стврднување процес за да се обезбеди сигурен сила и перформанси.Пластика-натопена cushioned се справува обезбеди безбеден, удобен зафат.Мерки 9.5 од 2 0,8 инчи;.Опис на производот Основите Crimping Алатка со Машина Од Производителот Основи.

Кон својствата

Производи во категоријата