Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
IWISS Бакар Цевки Crimping Алатка за Полнење, c/w 1/2-инчен,3/4 инчи,1-инчен Вилици, Бакарни Цевки Притиснете Фитинг Алатка со 360 степени Rotatable Глави

IWISS Бакар Цевки Crimping Алатка за Полнење, c/w 1/2-инчен,3/4 инчи,1-инчен Вилици, Бакарни Цевки Притиснете

DEN 487.20
 

Производот е достапен
Достапност

360 степени ротирачки глави за лесен пристап.Фалсификување занает вилици, ветувањето да се даде цевка фитинзи точна притиснете без гребнатини и протекување.c/w 1/2-инчен, 3/4-инчен, и 1-инчен interchangeables релативно мала тежина и прирачник дизајн значи оваа алатка може да оди насекаде во било кое време.Тоа е шок отпорни, отпорни на вода и може да издржи сите временски услови – мокра или сува.Моќните вилици, лесно може да се interchanged во секунди за да се овозможи брзо и ефикасно crimp промени во текот на многу притискање системи.Падот на фалсификувани продолжи рачки обезбеди никогаш не се без доволно потпора дури и до 1"бакар.

Кон својствата

Производи во категоријата