Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Wirefy Crimping Постави Алатка 8 КОМПЈУТЕРИ - Ratcheting Жица Crimper - Топлина се Смалуваат, Не-Изолирани, Отворете Барел, Знаме, Ferrule Конектори

Wirefy Crimping Постави Алатка 8 КОМПЈУТЕРИ - Ratcheting Жица Crimper - Топлина се Смалуваат, Не-Изолирани,

DEN 2759.76
 

Производот е достапен
Достапност

РАЗНОВРСНА ЖИЦА CRIMPER АЛАТКА за ПОСТАВУВАЊЕ Работи со топлина се смалуваат, изолирани најлон, не-изолирани, отворете барел, ferrule, и знаме терминали.СОВРШЕН CRIMP СЕКОЈ ПАТ – Прецизни ratcheting механизам го прави соодветна униформа crimps во секое време.НАПОР CRIMPING - Професионална одделение crimping механизам за целиот ден crimping без рака замор.ВКЛУЧУВА ПРЕЦИЗНОСТ ЖИЦА STRIPPER – Лесно се сечат и се одземе вашиот жици со професионална жица соголување алатка.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Сите Wirefy алатки се поддржани од страна на нашите најдобри во класата доживотна гаранција.Crimping Алатка За Топлина Се Смалуваат Конектори.Crimping Алатка За Изолирани Електрични Конектори.Crimping Алатка За Најлон Знаме Конектори.Crimping Алатка За Не-Изолирани Жица Конектори и Андерсон Powerpole Терминали.Crimping Алатка За Отворен Барел Терминали.Crimping Алатка За Отворен Ferrule Терминали.Прецизност Жица Stripper & Машина.

Кон својствата

Производи во категоријата