Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LAJA Увозот Стоматолошки Sickle Scaler, Предниот, Jacquette, JAC 30/33

LAJA Увозот Стоматолошки Sickle Scaler, Предниот, Jacquette, JAC 30/33

DEN 171.60
 

Производот е достапен
Достапност

Стоматолошки Sickle Scaler, Предниот, Jacquette, JAC 30/33. Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Истите Инструменти како на Сликата.Направени од страна на Laja Увозот.Купат Најдоброто Од Laja Увозот.LAJA Увозот Стоматолошки Sickle Scaler, Предниот, Jacquette, JAC 30/33.

Кон својствата

Производи во категоријата