Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Cuccio Cuticle Ревитализација на Масло - Калинка и Сл за Унисекс 0.125 мл Масло

Cuccio Cuticle Ревитализација на Масло - Калинка и Сл за Унисекс 0.125 мл Масло

DEN 192.00
 

Производот е достапен
Достапност

Тоа е единствен природен комплекс на богата масла за да се обезбеди влага.Заштити, и јадев сува, кршливи, испукана кутикулите, ноктите и кожата.Својот лесен и длабоко продира формула.Негување Cuticle Масло со природни масла за состојбата и ублажување сува и подсечен кутикулите.Оваа Cuticle Ревитализација на Нафта услови и негува кутикулите, додавајќи потребно е мека на допир на вашите нокти услуги.

Кон својствата

Производи во категоријата