Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Колку Сте Поблиску се Добие Побавно јас се Вози Decal АВТОМОБИЛ Камион Прозорец Браник Налепница Decal | Бела | Камиони спортски автомобили Комбиња Стакло и Метал| 8 X 2 | л?

Колку Сте Поблиску се Добие Побавно јас се Вози Decal АВТОМОБИЛ Камион Прозорец Браник Налепница Decal | Бела

DEN 215.76
 

Производот е достапен
Достапност

Смешни Decal Налепница за кола за жив човек кој сака да се забавуваат.Ова се осветлува до вашиот ден како другите луѓе, исто така, се најде тоа смешно и даде комплимент.Колку сте поблиску се добие побавно јас се вози налепница е, исто така, предупредување да се вози безбедно.Тоа доаѓа спакувана во безбедна плик инструкции со производот се прикаже сликата.Поради Временските услови, на винил дизајн не може да се држиме за трансфер лента целосно.Нејзините препорачува да им се овозможи на decal седат на собна температура и притискање со кредитна картичка пред да ја апликацијата.Висок-Квалитет Сјај Винил Decal Со 5 Години Гаранција.Лесно Пренослив, оставајќи нема остатоци Издржлив и лесен за употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата