Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mygreen Секојдневен Стил Лесни Платно Ранец Училиште Торба Патување Daypack

Mygreen Секојдневен Стил Лесни Платно Ранец Училиште Торба Патување Daypack

DEN 695.76
 

Производот е достапен
Достапност

100% Полиестер.Полиестер обвивка.Патент затворање.Материјал : Надворешното : Трајни водоотпорен ПОЛИЕСТЕР (но не и целосно водоотпорен); Мазна здрав патентите.Големина : Womans ранец : 12.3"Lx16.5"Hx6"D; 1 поместена лаптоп џеб одговара на повеќето 14in лаптоп или под 14in; Тежина : 0.52 КГ.Изградба : просторен главната преграда може да се одржи учебници, списанија, A4 датотеки; 2 mesh странични џебови може да се одржи шише за вода и чадор; 2 Пред комунални џеб го задржува essentials лесно достапни; 2 внатрешниот отвори џебови; 2 пенкало носители; 1 внатрешниот патент џеб.Удобно : Поместена прилагодливи рамо ремени и Поместена назад за сите денот удобност.Торбата има врвот корисна јамка за лесно да го дофати и да се откажам, додаде разноврсна за овој пакет.Едноставен и Секојдневен Дизајн : Тоа е лесен назад пакет со едноставен дизајн, достапни за сите видови на настани за учениците користат, повик за секојдневна употреба, или патување.Aslo голем подарок за женска и девојки.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Материјал : отпорен на Вода полиестер.Околу Димензии : 12.3"L x 16.5"H x 6"D. Тежина : 0.5 KG / 1.1 LB.Употреба : ден-патувања, патува, пешачење.училиште, кампување. 4 бои за избор!.Материјал : отпорен на Вода полиестер.Околу Димензии : 12.3"L x 16.5"H x 6"D. Тежина : 0.5 KG / 1.1 LB.Употреба : ден-патувања, патува, пешачење.училиште, кампување. 4 бои за избор!.Материјал : отпорен на Вода полиестер.Околу Димензии : 12.3"L x 16.5"H x 6"D. Тежина : 0.5 KG / 1.1 LB.Употреба : ден-патувања, патува, пешачење.училиште, кампување. 4 бои за избор!.Материјал : отпорен на Вода полиестер.Околу Димензии : 12.3"L x 16.5"H x 6"D. Тежина : 0.5 KG / 1.1 LB.Употреба : ден-патувања, патува, пешачење.училиште, кампување. 4 бои за избор!.

Кон својствата

Производи во категоријата