Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mygreen Секојдневен Стил Лесни Платно Ранец Училиште Торба Патување Daypack

Mygreen Секојдневен Стил Лесни Платно Ранец Училиште Торба Патување Daypack

DEN 623.76
 

Производот е достапен
Достапност

платно.Памук обвивка.Патент затворање.Материјал : Ова модерно училиште ранец е направен од висока густина памук платно со бохемски шема.И памук платно е мека и издржливи.Дизајн : Неговата поместена рамо ремени се прилагодливи и удобно.Уникатен дизајн ремени се олесни притисокот на рамо, која може добро заштитете го вашиот рамо кога сметководствената нешто тешко.Ранец опремени со странични џебови е стилски и пространа доволно за различни возрасти.Унисекс, тоа може да се користи за момчиња, девојки или млади дами, итн.Големина : Прибл. 17.7" висок x 5.7" широк x 12.2" долго.Примена : убава и едноставен дизајн платно ранец е лесен.Неговата голема големина може да се користи како колеџ ранец, училишниот ранец, туристички ранец, bookbag, таблет ранец и неформални daypack, итн.Пакет содржи : 1 парче платно ранец.Повеќе џебови дизајн направи вашите продукти се постават во торба систематски.Прегради : 2*несакани отвори џебови, 1*пред патент џебови, 1*главната преграда, и 3*внатрешна отвори џебови.Две џебови на секоја страна може да се користи за да се одржи шише за вода и чадор.Надворешниот преден џеб може да се користи за чување на копчиња, пенкала или некои други мали предмети.Главната преграда дизајниран може да се одржи лаптоп или i Pad.

Кон својствата

Производи во категоријата