Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SLATIOM 0-150 Mm Метрички Мерач Мерење Алатка Dial Vernier Caliper Шок-Доказ Vernier Caliper 0.01 Mm

SLATIOM 0-150 Mm Метрички Мерач Мерење Алатка Dial Vernier Caliper Шок-Доказ Vernier Caliper 0.01 Mm

DEN 6739.20
 

Производот е достапен
Достапност

Четири функции за мерење на внатрешниот дијаметар, надворешниот дијаметар, длабочина и чекор.Изработени од нерѓосувачки челик материјал, анти- ' рѓа перформанси.Индикатор двонасочно земјотрес.Метална школка има функција на спречување на железо.Ротари dial нула, тогаш заклучување.Тип : Dial Calipers Material : Нерѓосувачки Steel Measuring опсег : 0-150 mm/ 0-6 инч.Резолуција : 0.01 mm Accuracy : ±0.02 mm Four функции за мерење на внатрешниот дијаметар, надворешниот дијаметар, длабочина и чекор.Изработени од нерѓосувачки челик материјал, анти- ' рѓа перформанси.Индикатор двонасочно земјотрес.Метална школка има функција на спречување на железо.Ротари dial нула, тогаш заклучување.Пакување : 1*caliper Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Направени од цврсти пластични композитни,лесни и издржливи.

Кон својствата

Производи во категоријата