Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Проф. д-р Vranjes Oud Nobile Aniversario Соба Diffuser 1250 ml

Проф. д-р Vranjes Oud Nobile Aniversario Соба Diffuser 1250 ml

DEN 7632.00
 

Производот е достапен
Достапност

Полињата За Diffuser. 1250ml.Произведено во Италија.OUD NOBILE Anniversario - Овој Мирис претставува мост меѓу Истокот и Западот.На Oud дрво е само за ретки есенции експерти.Неговите мириси е богатство за малку избира и многу посебни прилики.Единствено во најдобар достапен квалитет, 4 различни Oud есенции се кандидира во свежина на Бергамот и елеганцијата на Neroli да се породи до последниот возвишени д-Р Vranjes Firenze создавање : Oud Nobile заедно со ноти на два скапоцени смоли , од Смирна и Темјан, топлина и волшебно карактер на Oud дрво се уште повеќе возвишен открива својата мистериозна срце.

Кон својствата

Производи во категоријата