Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
РИМСКАТА ИМПЕРИЈА БРИЧЕЊЕ Марс Директно Жилет за Професионални Берберот со 20 Ножеви Мостра (Astra-Дерби-Ајкула-Voskhod)

РИМСКАТА ИМПЕРИЈА БРИЧЕЊЕ Марс Директно Жилет за Професионални Берберот со 20 Ножеви Мостра (Astra-Дерби-Ајкула-Voskhod)

DEN 215.76
 

Производот е достапен
Достапност

Директно Жилет Марс од страна на Римската Империја Бричење.Производ вклучува 4 пакети на 5 ножеви за вкупно 20 ножеви да го најдете совршениот ножот за вашата кожа.Ножеви, вклучени се : 5 Astra Платина, 5 Дерби Екстра, 5 Ајкула Нерѓосувачки, 5 Voskhod.Голема и значајна подарок за сите прилики : на Божиќ, Денот на Таткото итн.Одлична Вредност за Парите.Директно Жилет Марс со ножеви мостра.

Кон својствата

Производи во категоријата