Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
menolana Мажите Берберот Директно Држачот за Moustache Лесен за Употреба, Прирачник Хлапак - Розово Злато

menolana Мажите Берберот Директно Држачот за Moustache Лесен за Употреба, Прирачник Хлапак - Розово Злато

DEN 407.76
 

Производот е достапен
Достапност

Професионални Straight Edge врши и и дава право држи агол за да се избегне непријатност.Изработена од ABS пластика, совршена за домашни или професионална употреба.(Не Содржи Нож).Удобен Сечилото Замена : user-friendly замав механизам за заклучување, овозможувајќи ви лесно да се промени без никакви проблеми.Лесен за Користење : Правилно избалансирана, тоа е совршен за лесна за маневрирање и го спречува вирус на зглобовите.Безбедна Употреба : Да се обезбеди безбедно користење на сите времиња, ќе треба да бидете сигурни дека ножот е безбедно заклучен во рамките на безбедност ѕидови.Опис : Изработена од ABS пластика, совршена за домашни или професионална употреба.(Не Содржи Сечилото) - Погодно Сечилото Замена : user-friendly замав механизам за заклучување, овозможувајќи ви лесно да се промени без никакви проблеми. - Лесен за Употреба : Правилно избалансирана, тоа е совршен за лесна за маневрирање и го спречува вирус на зглобовите. - Професионална Straight Edge врши и и дава право држи агол за да се избегне непријатност. - Безбедна Употреба : Да се обезбеди безбедно користење на сите времиња, ќе треба да бидете сигурни дека ножот е безбедно заклучен во рамките на безбедност walls Specification : - Материјал : ABS пластика - Size : прибл 15x2.8cm/5.9x1.1 inch Package Вклучува : 1x Држач (не Содржи Нож).

Кон својствата

Производи во категоријата