Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Адаптер Multisystem Famicom, парични КАЗНИ, Турбо Grafx 16

Адаптер Multisystem Famicom, парични КАЗНИ, Турбо Grafx 16

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

Излез 10 V 2А - Влез 100/240 V 50/60 Hz.Адаптер компатибилен со Famicom, FDS, парични КАЗНИ, Супер Famicom, Сега Господар Систем, Битие 1, Сега CD 1 и 2, Турбо Grafx 16, Atari Jaguar, Нео Гео ПРО-POW 3, Coregrafx 1-2, Супер ЦД РОМ, Јапонски Виртуелна Момче.

Кон својствата

Производи во категоријата