Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TTJ TPU Покритие за ZTE Страствен 579 + HD Калено Стакло, Силиконска Обвивка Браник Заштитни Врати Случај - 9 Цврстина Анти-Нула Екран Заштитник за ZTE Страствен 579 (5,45) - LLM5

TTJ TPU Покритие за ZTE Страствен 579 + HD Калено Стакло, Силиконска Обвивка Браник Заштитни Врати Случај -

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Скроени, Ултра-тенки флексибилни TPU случај и HD Заштитна Фолија за ZTE Страствен 579 (5,45 инчен).Заштита Школка за ZTE Страствен 579, Прецизно сечење, целосно применливи за вашиот мобилен телефон, Лесен и флексибилен, лесен за инсталација и отстранување.Силиконска Маска за ZTE Страствен 579, обезбедува целосна тело за заштита за вашиот уред, да го одржувате безбедна од светлина гребнатини и прашина во секојдневна употреба.Ултра Јасно HD Екран Заштитници за ZTE Страствен 579, нудат кристално јасно со висока чувствителност.Со 9 H цврстина, само 0.33 мм тенка, тоа е отпорен на гребење, масло отвратителен, dustproof, shatterproof и анти-отпечаток.Нашите екран заштитник доаѓа со прашина смена, екран избрише и lint-слободен сува ткаенина за лесна инсталација.Добредојдовте на продавница на TTJ, ние само се обезбеди висок квалитет на производите и професионални услуги.Ако сте во потрага за стилски, трајни и високо квалитетен производ, тогаш овој производ е достоен за вашата колекција.Назад школка е направен од висок квалитет на TPU материјал.Ултра-тенки, лесни и отпорност.Екранот заштита филм цврстина е 9 H, само 0.33 милиметри тенок, отпорно на гребење, масло-доказ, прашина-доказ, shatterproof, анти-отпечаток, совршена заштита.Совршен рака метод ти дава различни визуелно искуство.Ефикасно да го заштити вашиот телефон од прашина, нечистотија и гребнатини.Лесен за употреба.Сите копчиња се целосно достапни, без отстранување на случај.Едноставен за инсталација и отстранување.Пакет Содржина.

Кон својствата

Производи во категоријата