Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MMOBIEL 11 во 1 Професионална Поправка Раководство компатибилен со XBOX Еден 360 Контролер PlayStation PS3 / PS4 [видео игра]

MMOBIEL 11 во 1 Професионална Поправка Раководство компатибилен со XBOX Еден 360 Контролер PlayStation PS3 /

DEN 324.00
 

Производот е достапен
Достапност

MMOBIEL 11 во 1 Професионална Поправка Прирачник за XBOX Еден XBOX 360 Контролер, Play Station PS3 / PS4 нуклеарни T6 T8 H T10 H Шрафцигер и Посебни го Отклучите Отворање Алатка.Висок квалитет на Раководство : ги Содржи сите алатки што ви е потребно за брза поправка на вашиот PSP, XBOX 360 контролер, Play Station PS3, PS4 и Контролори поправки. 3 x screwdrivers Torx T6, T8 H, T10 H Screwdrivers за Xbox 360, Xbox Еден контролер, Play Station PS3, PS4 1 x Flathead Шрафцигер и многу други уреди.Професионални Шрафцигер Сет : Ергономски дизајн : не се лизга, се справува со се направени на PPR и PP материјал; со флексибилни капа на дното на менувачот и средната дупка на T6 T8 H T10 H шрафцигер Ќе можете да уживате со користење на високо квалитетни и професионални шрафцигер сет.Оваа група ги вклучува 2 x Професионалната Електроника Љубопитните Алатка Направени Од Инженерните Не-Проводници Најлон и еден од Нерѓосувачки Челик двојно двострано метал Pry.Оваа Игра Конзола Раководство Вклучува : 3 x screwdrivers Torx T6, T8 H, T10 H 1 x Flathead Шрафцигер 1x Посебни го отклучите отворање Алатка за XBOX 1x Нерѓосувачки Челик двојно двострано метал Pry. 2x Не-Проводници за анти - статички Најлон Pry. 1x Триаголник Гребло 1x Анти-Статички Јаглерод Не Проводници Пинцети, 1x Чистење со Четка.Спакувани во мека пластика zip торба : Објект на Залиха!.MMOBIEL 11 во 1 Професионална Поправка Прирачник за XBOX Еден XBOX 360 Контролер, Play Station PS3 / PS4 нуклеарни T6 T8 H T10 H Шрафцигер и Посебни го Отклучите Отворање Алатка.Висок Квалитет на Раководство : ги Содржи сите алатки што ви е потребно за брза поправка на вашиот PSP, XBOX 360 контролер, Play Station PS3, PS4 и Контролори поправки. 3 x screwdrivers Torx T6, T8 H, T10 H Screwdrivers за Xbox 360, Xbox Еден контролер, Play Station PS3, PS4 1 x Flathead Шрафцигер и многу други уреди.Професионални Шрафцигер Сет : Ергономски дизајн : не се лизга, се справува со се направени на PPR и PP материјал; со флексибилни капа на дното на менувачот и средната дупка на T6 T8 H T10 H шрафцигер Ќе можете да уживате со користење на високо квалитетни и професионални шрафцигер сет.Оваа група ги вклучува 2 x Професионалната Електроника Љубопитните Алатка Направени Од Инженерните Не-Проводници Најлон и еден од Нерѓосувачки Челик двојно двострано метал Pry.Оваа Игра Конзола Раководство Вклучува : 3 x screwdrivers Torx T6, T8 H, T10 H 1 x Flathead Шрафцигер 1x Посебни го отклучите отворање Алатка за XBOX 1x Нерѓосувачки Челик двојно двострано метал Pry. 2x Не-Проводници за анти - статички Најлон Pry. 1x Триаголник Гребло 1x Анти-Статички Јаглерод Не Проводници Пинцети, 1x Чистење со Четка.Torx Безбедност Бит - T10 H.Torx Безбедност Бит - T8 H.Torx Бит - T6. Flathead - 2.0 mm.Оваа MMOBIEL Прирачник е посебно дизајниран и состави за најновата во модерната конзоли за играта, како што се Playstation 4, Playstation 3, Xbox Еден и XBOX 360. Особено XBOX 360, која е високо difficuilt да се отвори потреби специјално дизајниран за отворање алатка.

Кон својствата

Производи во категоријата