Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Лесна Шема на Акварел Сина Летаат Пеперутки на Бело 1 Пакет Универзален Автомобил сигурносен Појас Влошки Маска, Прилагодлив Рамо, Рака Опфаќа, Автомобил сигурносе

Лесна Шема на Акварел Сина Летаат Пеперутки на Бело 1 Пакет Универзален Автомобил сигурносен Појас Влошки Маска,

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : 119% полиестер.Висок квалитет на ткаенини и дише и меко чувство.Еден двострано печатење (фиксна црно на задната страна).Меки и удобни.Голема пот апсорпција и еластичен.Со Велкро прави автомобил seatbelt опфаќа прилагодливи, без дополнителни средства се потребни.Можете да ја прилагодите ширина за совршено да се вклопи во вашиот автомобил seatbelt.Заштита на вашиот врат и рамо, го прави возењето поудобно и побезбедно.Вклучени : Автомобил seatbelt подлога покрива.Лесно да се инсталира Стотици стил варијации вклучуваат племенски, етнички, тропски и спортски, итн.вие сте сигурни да се најде фаворит!Со 29 години на исклучителна производна искуство, сите наши производи се направени од добар материјал.

Кон својствата

Производи во категоријата