Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Oculus Потрагата 2 Лицето Маска & Oculus Потрагата 2 Заштитна Кожата

Oculus Потрагата 2 Лицето Маска & Oculus Потрагата 2 Заштитна Кожата

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

※Компатибилност : 1.Силиконски Interfacial Заштитна Маска За Oculus Потрагата 2 VR Игри Слушалки Анти-пот Анти-Шминка Спречи Светлина Истекување Перат 2.Оваа VR школка наменета За Oculus Потрагата 2 VR Игри Слушалки Анти-Нула & Прашина & Шок. ※Подобрување на приказ : добро лицето силиконска маска замена овозможи да уживаат во добра поле на гледање, уживајте во вашиот vr од повеќето удобно и со подобро поле на гледање,го Користат високо-технолошки дизајн за да се спречи светлина на косата и се чувствуваат на кожата. ※Заштити Вашите Слушалки Пред Камера/Подобрување преглед : VR Школка ќе ги заштитува вашите слушалки предната Камера од гребење и депонија. ※Комфорни и издржливи : Направен од висок квалитет со силиконска за топол допир. ※Премиум Материјал : Направен од високо-одделение еколошки силикони, па тоа е безбедно и санитарен и без иритација на кожата.Пакет 1* силикони лицето маска за oculus потрагата 2 1*заштитна силиконска кожа (vr школка) за oculus потрагата 2.

Кон својствата

Производи во категоријата